Informácie o nás

Vranovský útulok pre psov bol založený v roku 2010. Od tohto roku táto organizácia prevádzkuje Karanténnu stanicu pre psov vo Vranove nad Topľou. Zaoberáme sa odchytom túlavých psov na území mesta Vranov nad Topľou. O psíkov, ktorí sú umiestnení v KS poskytujeme veterinárnu starostlivosť profesionálnym veterinárom. Máme evidenciu odchytených a prijatých psov. Zabezpečujeme umiestnenia odchytených psov u pôvodných alebo nových majiteľov. Zabezpečujeme každodennú stravu a vodu pre psov. Prevadzame ukážky v školách výcviku psov a aj ich starostlivosť.

 

 

Táto informačná stránka slúži k detailnému popisu tohto webového projektu, Vašej spoločnosti, produktov a služieb, ktoré ponúkate. Zamerajte sa predovšetkým na Vaše silné stránky, ďalej popíšte históriu spoločnosti, získané licencie alebo ocenenia.

V prípade, že považujete niektoré informácie alebo oznámenia za skutočne dôležité, môžete ich v texte zvýrazniť napríklad takto.

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.

Vyhľadávanie

© 2014 Všetky práva vyhradené.